Sponsorzy

  • Fizjoterapia Wasilewscy
  • Lava Fitness
  • Cateringzonia.pl

Kierunek Lębork!

Ostatni mecz tego sezonu już jutro. Gdańszczanie udadzą się do Lęborka, aby zmierzyć się z aktualnie piątą ekipą ligi.

Futsal PG poprzedniej kolejki nie będzie wspominać najlepiej. Na własnym terenie, podopieczni Michała Janiaka, doznali bolesnej porażki z AZS Zielona Góra 5:6. Niewiele brakowało, a w CSA PG padłby remis. Nasi najbliżsi rywale zgarnęli z kolei komplet punktów, pokonując na wyjeździe Unisław Team 3:2. Było to ich pierwsze zwycięstwo od ponad dwóch miesięcy.

Czy tym razem znowu zatrzymają u siebie trzy punkty?

Co do powiedzenia o meczu mają nasi zawodnicy?

Plan minimum wykonaliśmy, bo utrzymaliśmy się w lidze i to na pewno cieszy, jednak czujemy niedosyt po ostatnim meczu, który przegraliśmy w bardzo pechowych okolicznościach. Jedziemy do Lęborka po zwycięstwo, a nie tylko rozegrać mecz. Na pewno będziemy czuli większy luz psychiczny i mam nadzieję, że przełoży się to na naszą grę. Na pewno po meczu usiądziemy wszyscy wspólnie z trenerem i zastanowimy się nad czym musimy popracować w kontekście przyszłego sezonu, aby nie grać tylko o utrzymanie, ale o znacznie wyższe cele.

-Marcin Lis

„Powoli zamykamy sezon 2016/17. Mieliśmy całkiem obiecujące pierwsze pół roku, w którym brakowało trochę szczęścia i bardzo rozczarowującą drugą rundę. Widać po nas trudy sezonu, kontuzje, kartki. Do sobotniego meczu podchodzimy już na spokojnie, co może okazać się naszym atutem.”

-Michał Janiak, trener