Sponsorzy

  • Fizjoterapia Wasilewscy
  • Lava Fitness
  • Cateringzonia.pl

Sekunda

21 kolejka pierwszej ligi futsalu już za nami. Gdańscy futsaliści ulegli u siebie ekipie z Zielonej Góry 5:6. Było o włos od remisu i podziału punktów. Goście na zaledwie sekundę przed gwizdkiem kończącym spotkanie strzelili gola i trzy punkty zabrali ze sobą.

Co po meczu powiedzieli zawodnicy Futsal PG?

„Zagraliśmy bardzo słabe spotkanie. Nasza gra momentami bardziej przypominała luźną gierkę na treningu niż mecz ligowy. Brak koncentracji w obronie przekładał się na łatwo zdobywane bramki przez rywali, którzy mimo, że grali przeciętnie- wygrali. Jeśli chcemy zakończyć ten sezon zwycięstwem musimy się zebrać w garść, wyjść za dwa tygodnie na parkiet w Lęborku i pokonać lokalnego rywala.”

-Mateusz Dziecielski

 

„Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że ten mecz był istotny dla nas. Pomimo tego, że w składzie brakowało nam bardzo ważnych graczy, takich jak Oliwier, czy Eliasz- staraliśmy się zagrać najlepiej jak potrafimy. Zaczęliśmy od gonienia rywala, ale dzięki dobrej grze doprowadziliśmy do remisu. Ogromna szkoda, że goście zdołali zdobyć gola w ostatnich sekundach, ale taki już jest futsal. W zaledwie 5 sekund możesz stracić wszystko, nad czym dotychczas pracowałeś.”

-Sergio Navarro Fernandez

 

GALERIA ZDJĘĆ: https://www.facebook.com/pg/futsalpolitechnika/photos/?tab=album&album_id=1298806470174063